Куди звертатися жителям Дніпропетровщини, якщо близька людина зникла безвісти за особливих обставин

Куди звертатися жителям Дніпропетровщини, якщо близька людина зникла безвісти за особливих обставин

У Дніпропетровській області, зокрема в Дніпрі та Кривому Розі, продовжують роботу два регіональних представництва Офісу Уповноваженого з питань осіб, що зникли безвісти за особливих обставин. Як до них звернутися у разі потреби, повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Регіональні координатори Алла Макух та Олена Сугак консультують родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирають інформацію про зниклих та передають її аналітикам Офісу Уповноваженого.

Під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини.

«Наразі дуже важливо, щоб родини зниклих безвісти не тільки передавали вичерпну інформацію про своїх рідних, але й продовжували зберігати інформаційну безпеку в соціальних мережах. Пам’ятайте, що будь-які опубліковані дані про зниклих можуть потрапити до ворожої сторони. Цим самим можна нашкодити вашим рідним!» – наголошують представники Уповноваженого зі зниклих безвісти.

Звернутися до регіонального координатора у Дніпропетровській області можна особисто за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26 або ж за телефоном: +38 (098) 256-22-12.

У Кривому розі до регіонального представництва Офісу Уповноваженого можна звернутися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21 або ж зателефонувати за номером: +38 (067) 107-38-67.