Армрестлер з Кам’янського Дмитро Сорока став чемпіоном України

Армрестлер з Кам’янського Дмитро Сорока став чемпіоном України

Автор: Віктор Куленко.

Відомий атлет з Кам’янського Дмитро Сорока виборов дві медалі на чемпіонаті України з армрестлінгу серед всіх вікових категорій, що відбувся у Львівському спорткомплексі “Боско-Арена” з 6 по 10 квітня.

Участь у чемпіонаті взяли понад 350 рукоборців з 21 області України. В блоці змагань серед ветеранів, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сорока (вагова категорія до 90 кг) двічі підіймався на п`єдестал пошани.

Минулі травми не дозволили призеру чемпіонатів світу та Європи, працівнику доменного цеху ПрАТ “КАМЕТСТАЛЬ” боротися в усіх заявлених для нього турнірах. Однак дві медалі Дмитру все ж вдалося вибороти. Паралельно змагаючись на ліву і на праву руки в трьох турнірах з чотирьох, Дмитро Сорока став чемпіоном України на ліву руку і срібним призером на праву руку.

Продемонстровані гарні результати дозволили кам’янчанину потрапити до складу збірної України, разом з якою він зможе взяти участь у чемпіонатах Європи та світу.

Головні змагання армрестлерів Європи відбудуться у Кишиневі (Молдова) з 8 по 18 червня. А Чемпіонат Світу пройде у столиці Казахстану місті Астана з 24 серпня по 3 вересня.