Кам’янчанин Тимур Колішевський став чемпіоном Німеччини з кікбоксингу

Кам’янчанин Тимур Колішевський став чемпіоном Німеччини з кікбоксингу

Автор: Валентин Фіголь.

Вихованець Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате Тімур Колішевський 1 жовтня став чемпіоном Німеччини серед юніорів з кікбоксингу (К-1) версія IPTA. Про це повідомили у Федерації.

Бій проводився у місті Росток, у рамках ювілейного турніру-шоу «Fight Nights», яке відзначило своє 20-річчя. Тимур виступав від імені клубу «Allround Sports Gym», в якому він тренується, перебуваючи в еміграції через військову агресію Російської Федерації в Україні. Поєдинок Тимура проводився з Чемпіоном Німеччини 2021 року, спортсменом-емігрантом з Сирії.

Відео виступу Тімура Колішевського можна переглянути тут.

“У Тимура дуже хороша базова технічна підготовка з класичної та бойової техніки Кіокушин-кан карате. Базова техніка, це як фундамент, якщо він є, то перекваліфікуватися на інші системи та стилі єдиноборств значно легше. У цьому секрет успішних виступів Тимура в Німеччині», – розповів Євген Колішевський, Президент Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате.

В кікбоксингу, однак, є свої особливості. Наприклад, на змаганнях з Кіокушин-кан карате не можна бити руками в голову суперника, а в кікбоксингу – залюбки! Отже, юному каратисту з Кам’янського довелось екстрено вчитись новим прийомам бою.

«Так, довелося частково переучуватися, але потужна техніка Кіокушина дає свої результати, – прокоментував підготовку та результат батько переможця. – Якщо уважно подивитися бій, його суперник тричі зупиняв поєдинок і двічі просив викинути рушник… Тимур робив менше ударів, але вони були нищівними, це були удари ногами: в стегно, в корпус із розвороту в голову».