У Кам’янському тривають роботи з доброустрою міста та підготовки до наступної зими

У Кам’янському тривають роботи з доброустрою міста та підготовки до наступної зими

Автор: Олександр Бугаєв.

В Кам’янському комунальники продовжують приводити місто до ладу після минулої зими та готуватися до наступної. За словами мера Андрія Білоусова, у рамках підготовки з міського бюджету виділені кошти на проведення ремонтів із заміни запірної арматури та внутрішньобудинкових систем теплопостачання у 200 багатоквартирних будинках. 

Як повідомили у департаменті ЖКГ, значний обсяг робіт випадає на житловий фонд, більшу частину якого обслуговує комунальне підприємство «Добробут». Щотижня комунальники звітують про проведені роботи.

Так, протягом минулого тижня, вони працювали більш ніж по 40 адресах, згідно з наданим планом. Міняли світильники у під’їздах, ремонтували стелі, відмостки, слухові вікна, ґанки.

Серед важливих поточних завдань комунальників – труби. Так, по вулиці Айвазовського, 33 замінили випуск каналізації. Аналогічні роботи велися і по Проїзний, 3. А на проспекті Свободи, 82, у трьох під’їздах замінили водозливні труби, з використанням автокрана.

За словами Максима Логвиненка, директора КП КМР «Добробут», тривають роботи й по відновленню житлового фонду. Основний акцент – заміна покрівлі у будинках, щоб їх мешканці не страждали від дощів і не було затікання у квартири. Також проводяться очищення бомбосховищ, елементарних укриттів, заміна комунікацій, ремонти під’їздів.  Так, по вулиці Медичній №№ 28, 29 зношені та пошкоджені ділянки покрівлі демонтують, укладають нові шари єврорубероїду. Згодом, проведуть гідроізоляцію парапетів й примикань.

У Кам’янському тривають роботи з доброустрою міста та підготовки до наступної зими - ФОТО

А на бульварі Будівельників, 31, почалися роботи з ремонту вхідної групи та третього під’їзду. Триває підготовка під’їзду до ремонту й по вулиці Артема Тесленка, 11.

Враховуючи великі обсяги робіт, на допомогу комунальникам прийшли й учасники державного проєкту для безробітних «Армія відновлення». Максим Логвиненко розповів, що на сьогодні до роботи по цій програмі залучено 20 осіб, працюють вони кожного дня, розчищено більш ніж 30 укриттів.