Юні музиканти з Кам’янського стали призерами міжнародного фестивалю-конкурсу

Юні музиканти з Кам’янського стали призерами міжнародного фестивалю-конкурсу

Призові нагороди отримали юні скрипалі та піаністки з мистецьких шкіл №№ 2 та 5 Кам’янського за індивідуальні та ансамблеві виступи у Міжнародному двотуровому благодійному фестивалі-конкурсі мистецтв “Європейська Весна 2023”, що проходив у квітні у Братиславі (Словаччина) та Києві.

В конкурсі взяли участь конкурсанти з різних міст України та з-за кордону. Виступи оцінювало професійне журі – лауреати та судді міжнародних конкурсів, композитори, спеціалісти вищої категорії, методисти.

Кам’янське на цьому конкурсі представляли юні музиканти з класу скрипки викладачки Олени Неклеси з мистецької школи № 5 та учні молодших класів фортепіанного відділу викладачки Ксенії Зубріліної з мистецької школи №2. За результатами конкурсу музиканти отримали нагороди у різних категоріях.

ДМШ №5:

1 місце – Шевченко Поліна (3 кат.)

1 місце – Терещенко Марія (5 кат.)

1 місце “Сімейне тріо” Неклеса Олена, Шевченко Марія, Шевченко Поліна (кат. Mix)

2 місце – Ансамбль скрипалів “Чарівна скрипка”

2 місце – Єргенц Єва (5 кат.)

2 місце – Посохова Анфіса (3 кат.)

ДМШ № 2» в номінації «Інструментальний жанр»:

2 місце – Ялоза Анфіса

3 місце – Святкова Васіліса

3 місце – Ялоза Глафіра

3 місце – Ялоза Васіліса

Подяки за професійну підготовку учнів також отримали викладачка класу скрипки Олена Неклеса, концертмейстери Наталія Рудковська й Марина Олійник з ДМШ №5 та викладачка фортепіанного відділу Ксенія Зубріліна з ДМШ №2.

Частину коштів, що були зібрані завдяки фестивалю-конкурсу, було спрямовано на підтримку ЗСУ. Таким чином, кожен з учасників своїм творчим внеском підтримав Україну.

Скрипалі з Кам'янського стали призерами міжнародного фестивалю-конкурсу - ФОТО Скрипалі з Кам'янського стали призерами міжнародного фестивалю-конкурсу - ФОТОСкрипалі з Кам'янського стали призерами міжнародного фестивалю-конкурсу - ФОТО