В Кам’янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка

В Кам’янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка

В Кам’янському тривають ремонтні роботи на території та у приміщеннях міської лікарні №1, роботи з реконструкції гімназії №11 та ліцею №16, а також готується до осіннього відкриття дитячий ляльковий театр (колишній музей ДМК). Стан робіт на цих об’єктах перевіряв міський голова Андрій Білоусов.

За словами мера, будівля майбутнього дитячого лялькового театру, де раніше був музей ДМК, приводиться до ладу. Вже восени планується відкрити новий та перший в місті культурний заклад для маленьких мешканців громади.

Також ремонтні роботи тривають у КНП КМР «Міська лікарня №1» (вперше за 130 років існування), яка надає спеціалізовану психіатричну медичну допомогу мешканцям, вимушеним переселенцям та військовослужбовцям ЗСУ. В будівлях лікарні проводять зовнішні роботи та доброустрій, ремонтують внутрішні приміщення та оснащують необхідним обладнанням.

За залучені кошти Європейського Інвестиційного банку продовжуються роботи з реконструкції гімназії №11 та ліцею №16.

В Кам'янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка - ФОТОВ Кам'янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка - ФОТОВ Кам'янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка - ФОТОВ Кам'янському восени планують відкрити ляльковий театр та нову зону відпочинку на проспекті Шевченка - ФОТО

До середини вересня, за словами Андрія Білоусова, планується відкриття поруч із ліцеєм на проспекті Шевченка нової зони відпочинку з широким тротуаром і сквером, де жителі громади та люди, для яких Камʼянське стало другим домом, разом зі своїми дітьми зможуть відпочивати.