У Кам’янському винесли вирок чоловіку, який стріляв з револьвера у незнайомця

У Кам’янському винесли вирок чоловіку, який стріляв з револьвера у незнайомця

Автор: Олександр Бугаєв.

Звичайна сварка між двома раніше незнайомими чоловіками у Кам’янському ледь не закінчилася вбивством. Справу розглядали у Дніпровському районному суді. У середу, 3 травня, обвинуваченому було винесено вирок.

Сталася ця подія 13 січня цього року. В той день, близько 15.30, обвинувачений (як сказано у матеріалах справи, незайнятий, раніше не судимий, одружений, на обліку у нарколога не перебував), знаходився у лівобережному парку відпочинку, що навпроти вулиці Харківської, на березі дренажного каналу. Там він зустрівся з раніше незнайомим йому чоловіком та вони посварилися. Невідомий не став доводити сварку до бійки й пішов. Але, як виявилося, все тільки починалося…

Ображений чоловік дістав револьвер «Profi 3» (згідно з висновком експерта, не бойовий, пристосований до стрільби 44-мм патронами) і декілька разів вистрілив у спину та голову свого кривдника та поранив його.

Рани виявилися несмертельними, хоча поранення голови й тіла, як йдеться у судовому вироку «викликали тривалий розлад здоров`я більш як 21 дня». Згідно з вироком суду, у пістолеті було 9 патронів, але підсудний випустив не всі з них.

Проти стрільця було порушено кримінальне провадження за ст. 122 ч. 1 КК України – умисне нанесення ушкодження середньої тяжкості, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров`ю потерпілого. Він був визнаний винним у скоєнні цього злочину. Сам обвинувачений повністю визнав свою вину.

Враховуючи його щире розкаяння та співпрацю зі слідством, суд засудив чоловіка до трьох років позбавлення волі (ч. 1 ст. 122 КК України) з іспитовим строком на два роки. Йому доведеться на період іспитового строку регулярно з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання. Також йому доведеться сплатити за судові витрати та експертизу зброї – 3020,48 гривні.

А пістолет і патрони, згідно з рішенням суду, підлягають знищенню.