В Кам’янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом

В Кам’янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом

У Кам’янському притулку для тварин у найближчі роки планують побудувати майданчик для вигулу тварин, організувати заняття з кінологом, а ще надавати послуги зооготелю та перетримки домашніх улюбленців.

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, комунальна установа «Притулок для тварин», який відкрили в Кам’янському для надання комплексної допомоги, лікування, прилаштування в нові оселі та утримання безпритульних тварин у жовтні 2020 року, зараз стабільно працює, розвивається та покращує умови перебування тварин.

В цьому році з міського бюджету було виділено додаткові кошти на розвиток установи.

У плані розвитку притулку на найближчі роки – будівництво майданчика для вигулу тварин, заняття з кінологом, послуги зооготелю та перетримка домашніх улюбленців і багато іншого.

Наразі, коштом додаткового фінансування, ведуться роботи з облаштування карантинної зони, оснащення вольєрів більш надійними навісами, настилом підлоги та системою водовідведення.

«Разом з представниками ГО «Бджола» передали притулку автомобіль для виловлювання і транспортування тварин на стерилізацію», – зазначив міський голова.

В Кам'янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом - ФОТОВ Кам'янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом - ФОТОВ Кам'янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом - ФОТОВ Кам'янському на базі притулку для тварин планують відкрити зооготель та організувати заняття з кінологом - ФОТО