Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня

Які вистави, концерти та інші тематичні події відбудуться на цьому тижні на сценах Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в Кам’янському, розповіли у пресслужбі театру.

17 травня, 18:00, Основна сцена – вечір-зустріч пам’яті Миколи Наказного «КРИЛАТИМ ҐРУНТУ НЕ ТРЕБА».

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня - ФОТО

На сцені та в залі рідні, друзі, колеги, партнери й «Діти Наказного».

18 травня, 18:00, Нова сцена – концерт «В ПРОМІННІ СОНЯЧНОГО ЖАНРУ»  у  якому у виконанні Наталії Штернер у супроводі оркестру театру під керівництвом Євгена Курова прозвучать арії з всесвітньовідомих оперет та найпопулярніших мюзиклів.

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня - ФОТО

Справжні меломани просто не мають права пропустити цю унікальну подію, оскільки Наталія Штернер володіє рідкісним тембром голосу, колоратурним сопрано, який дозволяє виконувати віртуозні вокальні партії. Впевнені, що її неповторний голос зачарує всіх присутніх на концерті та як за помахом чарівної палички перенесе їх у яскравий й райдужний світ чудової музики та гарного настрою. Бо достатньо лише почути цей чудо-голос, щоб назавжди закохатися в нього, закохатися в музику… чи навіть просто закохатися.

19 травня, 18:00, Основа сцена – театральна провокація (18+) «ХТО Я Є?» за п’єсою Славомира Мрожека «Емігранти».

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня - ФОТО

Двоє чоловіків, дві долі, два характери, дві протилежності. Вони з різних поколінь та просто – з різних світів! Але є те, що їх поєднує. Вони – ЕМІГРАНТИ. Вони можуть тільки мріяти про свій дім, кар’єру, славу, затребуваність. Вони сперечаються про свободу і рабство, іронізують над абсурдом своєї дійсності, кепкують над наївними уявленнями один одного. Сміх і сльози, товариство та зрада, туга за Батьківщиною та мрії про краще життя, іронія та щирість – все в цій азартній суперечці, у фіналі якої немає і не може бути переможця.

20 травня, 17:00, Нова сцена – комедія з елементами суму «КАЙДАШЕВА СІМ’Я» за п’єсою Івана Нечуя-Левицького.

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня - ФОТО

Події відбуваються у великій сільській родині майже півтора століття тому. Комічні й драматичні ситуації, у які потрапляють герої, взяті з самого життя. Свекруха свариться з невістками, невістки – зі свекрухою, батько – з синами й усі між собою. Розбиті глечики, виколоті очі, любов, сльози, плітки та пияцтво. Гаряча лава сімейного розбрату витікає на вулицю, і немає спокою ні сусідам, ні громаді, бо вже ділять і город, і хату, і худобу, і котів, і стару грушу …

21 травня, 11:00, Основна сцена – музична казка (3+) «ТРОЄ ПОРОСЯТ»

Афіша театру ім. Лесі Українки на 17-21 травня - ФОТО

Усе літо поросята гралися, співали та веселилися. Але з настанням перших холодів замислилися: де ж зимувати? Старші брати швиденько збудували хижки із соломи та гілочок. Наймолодше поросятко цеглинка до цеглинки зводило кам’яний будиночок. Працювало ретельно… У цей час двоє інших поросяток байдикували та насміхалися зі свого трудяги-братика. Лихо не забарилося, і відразу ж з’ясувалося, хто чинив правильно, а хто ні.

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30