В Кам’янському родини, в яких є діти до трьох місяців, зможуть отримати гігієнічні набори
У травні в Кам’янському проводитиметься видача гуманітарної допомоги – дитячих гігієнічних наборів для немовлят до трьох місяців (розмір S 3-6 кг). Набір може отримати представник дитини, зазначивши в анкеті, що в домогосподарстві проживає немовля відповідного віку. Про це повідомила пресслужба міськради.
Набір отримає представник дитини, зазначивши в анкеті, що в домогосподарстві проживає немовля до 3 місяців.
Набір містить памперси розмірів S (3-6 кг).
Зареєструватись та отримати набори можна протягом травня – допоки набори є в наявності.
Для отримання дитячого гуманітарного набору треба пройти електрону реєстрацію за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/6YwGTL8I
Або написати в особисті повідомлення Центру молодіжних ініціатив:
Інстаграм: https://instagram.com/yic.kam?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
Фейсбук: https://www.facebook.com/yic.kam
Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги.
Підтвердженням Вашої участі у програмі буде СМС-повідомлення на Ваш контактний телефон з інформацією про час та місце видачі наборів.
Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), БО БФ «ССС» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування в межах проєкту «Задоволення загальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні».