Вночі вороги п’ять разів обстріляли Дніпропетровщину, наші військові збили «Шахеди» та ракету
За ніч Нікопольський район на Дніпропетровщині пережив п’ять обстрілів та атаку безпілотників, також в небі над областю військові збили крилату ракету. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. У Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, надзвичайних подій не сталось.
«Рашистські терористи підірвали Каховську ГЕС і дамбу. У водосховищі стрімко падає рівень води. Щогодини – майже на 15 сантиметрів», – написав у своєму ранковому повідомленні очільник області.
Також він зазначив, що ворог вночі бив по Нікопольщині. А саме по Мирівській громаді з “Граду”, по Червоногригорівській та Нікополю – з важкої артилерії. В Нікополі пошкоджені п’ять багатоповерхівок, дитячий майданчик, авто, газопровід. Люди не постраждали.
Крім того, агресор спрямував на Нікопольський район безпілотники. Оборонці з ПвК “Схід” приземлили два “Шахеди”.
В небі над областю цієї ночі наші захисники збили й крилату ракету.
Нагадаємо, що вчора вдень, 5 червня, ворог знову обстріляв Нікополь. Артилерійські снаряди понівечили дев’ять приватних будинків, один – зруйнували вщент. Побиті господарська споруда, авто та лінії електропередач. Пошкоджені гімназія та спортшкола. Минулося без загиблих та постраждалих.