Охорона здоров'я

На Дніпропетровщині триває імунізація від кору дітей, що не встигли вакцинуватись раніше чи отримали лише одну дозу

Понад місяць на Дніпропетровщині триває catch-up кампанія з імунізації дітей від кору. Вона направлена на тих, хто не вакцинувався від цього інфекційного захворювання або отримав лише одну дозу. Вакцинацією вже охопили більше п’яти тисяч дітей, повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Кір тяжко протікає, ослаблює імунітет і нерідко обертається ускладненнями – пневмонією або енцефалітом. Попередити це може вакцинація. Проте місяць тому в області було більш як 14 тис. дітей, які не мали жодного щеплення від цього інфекційного захворювання або отримали тільки одну дозу. Аби захистити таких хлопців і дівчат, стартувала catch-up кампанія з імунізації», – розповіла начальниця відділу департаменту охорони здоров’я ОВА Наталія Шмалько.

За цей час вакцинацією охоплено більше п’яти тис дітей. Найбільше серед них маленьких пацієнтів – віком від 2 до 6 років. Таких вакцинували майже 1850.

«У Національному календарі – два щеплення від кору. В 12 місяців та 6 років. Якщо їх пропустили, варто надолужити. Зробити це можна абсолютно безкоштовно у будь-якому з понад 300 пунктів. Там є вакцина. Вона безпечна та захистить дитину від кору, епідемічного паротиту і краснухи», – додала в.о. завідувача відділу імунопрофілактики Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики інфекційних хвороб Олена Портняга.

Сatch-up кампанія з імунізації триватиме до кінця вересня.

 

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському провели «Бойовий марафон» на честь дня народження творця кіокушин карате

Автор: Віктор Куленко. У Кам'янському сотня спортсменів взяла участь у "Бойовому марафоні" на честь дня…

14 години ago

Як в Кам’янському у серпні працюватиме Мобільний ЦНАП

В Кам'янському у серпні Мобільний ЦНАП здійснить вісім виїздів за різними адресами, де мешканці міста…

15 години ago

Де в Кам’янському 1 серпня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у суботу, 1 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

17 години ago

Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій

 В ніч на суботу, 1 серпня, армія агресора майже 30 разів атакувала безпілотниками Нікопольський, Синельниківський…

17 години ago

В Кам’янському благодійники організували літній відпочинок для дітей громади

Уже четвертий рік поспіль у Кам’янському на базі благодійної організації «MISSION ROCA UKRAINE» організовують літнє…

1 день ago

Згорить та повернеться до бюджету: сьогодні останній день для витрат з карти Нацкешбека

Сьогодні, 31 липня, - граничний термін, коли українці можуть витратити накопичені кошти за програмою "Національний…

1 день ago

This website uses cookies.