Кам`янчани посіли п’ять призових місць на чемпіонаті світу з козацького двобою
Автор: Віктор Куленко.
П`ять медалей вибороли вихованці Кам`янської ДЮСШ № 1 на чемпіонаті світу з козацького двобою, що проходив у німецькому Швабмюнхені з 21 по 25 вересня.
Дніпропетровську область на чемпіонаті представляли п`ять бійців, троє з яких – вихованці Кам`янської ДЮСШ № 1. Як розповіли тренери Євген Гобов і Микита Івашина, результати їх підопічних перевершили всі очікування. По дві нагороди завоювали Єлизавета Стогній і В’ячеслав Тимченко. Ліза стала чемпіонкою світу серед юнаків, а також бронзовою призеркою змагань. А у Славка юніорські “срібло” та “бронза”. Дарина Онищенко стала бронзовою призеркою серед юніорів.