Кам`янські гандболістки стартували з перемоги у Вищій лізі України

Кам`янські гандболістки стартували з перемоги у Вищій лізі України

Автор: Віктор Куленко.

Гандбольна команда “Дніпро”-ДЮСШ № 1″ з Кам`янського з перемоги стартувала у Вищій лізі чемпіонату України ігрового сезону 2023/2024 років.

Упродовж 13–15 жовтня в спорткомплексі Рівненської дитячо-юнацької спортивної школи № 4 зіграють матчі першого туру чотири команди. 13 жовтня срібні призерки минулого чемпіонату “Дніпро–ДЮСШ № 1” з Кам`янського, зустрічалися з командою “Суми-У” (Суми). Вихованки тренерів Олега й Оксани Усенко та Олени Гончар здолали спротив суперниць і довели матч до переможного результату 36:33 (21:18). Символічно, що 13 жовтня 13 м`ячів провела у ворота сум’янок наша голеадорка Валерія Савіна. На рахунку Алли Ракші та Аліни Ташкевич по вісім голів. Чотири м`ячі записала у свій актив Софія Зайчук. Два голи забила Владислава Кочедеря, один – Діана Кімлик.