Тенісист з Кам’янського Ярослав Вовк здобув “срібло” та “бронзу” на турнірі у Кишиневі

Тенісист з Кам’янського Ярослав Вовк здобув “срібло” та “бронзу” на турнірі у Кишиневі

Автор: Віктор Куленко.

Вихованець тренера Сергія Козченка з тенісного відділення Кам’янської ДЮСШ № 3 Ярослав Вовк, здобув одразу дві нагороди на Міжнародному тенісному турнірі TE U14 Biotehnos Series Cup ІІ категорії, що проходив у Кишиневі з 9 по 17 травня.

У змаганнях взяли участь 32 юнаки з десяти країн. Ярослав Вовк, вихованець ДЮСШ № 3 з Кам’янського став срібним призером в одиничному розряді, а у парному розряді разом зі співвітчизником Мироном Скакуном виборов “бронзу”.