Під час посівної на Дніпропетровщині техніка в полі працюватиме цілодобово

Під час посівної на Дніпропетровщині техніка в полі працюватиме цілодобово

Під час посівної, що незабаром розпочнеться, на Дніпропетровщині, як і раніше, техніка зможе виходити в поле цілодобово, без перерв на комендантську годину. Відповідне доручення на 2024 рік підписав голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Про це він повідомив у Telegram.

«Тільки-но дозволить погода, аграрії стануть до роботи. Почнуть з південних Нікопольщини й Криворіжжя. Спершу сіятимуть пшеницю та ячмінь.

Врожай зараз дається вкрай нелегко. Максимально сприяємо, аби підтримати господарства», – наголосив очільник області.