В Дніпропетровській області стартувала посівна

В Дніпропетровській області стартувала посівна

На Дніпропетровщині розпочалася посівна. Техніка вийшла в поля у Криворізькому, Самарівському, Нікопольському та Кам’янському районах.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

«Перші 2000 га аграрії вже засіяли ячменем та горохом. Погода, кажуть, роботам сприяє. У ґрунті зараз достатньо вологи. Надалі сподіваються й на дощі», – розповів очільник області.

Він додав, що найближчими днями аграрії сіятимуть яру пшеницю та овес. У квітні – соняшник та кукурудзу. А у травні, коли земля добре прогріється, сою та просо. Загалом засіють більш ніж 1 мільйон гектарів.

Завершити сівбу у нашому регіоні планують до кінця весни.