Делегація з німецького Вупперталя продовжила візит до Кам’янського: спільна робота над відновленням, безпекою та підтримкою ветеранів
Другий день перебування делегації з міста Вупперталь (Німеччина) у Кам’янському розпочався з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку на Майдані Героїв. Разом із родинами загиблих вшанували пам’ять українських воїнів, які борються не лише за мир у нашій державі, але й за цінності, що об’єднують Європу: свободу, демократію, гідність та повагу до прав людини.
Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, делегація відвідала кілька ключових об’єктів гуманітарної та соціальної інфраструктури міста:
🔹 Центр життєстійкості «Місце сили. Кам’янське», створений у межах проєкту EU4Recovery за підтримки Європейського Союзу та міжнародних партнерів. Центр працює з ветеранами, ВПО та родинами загиблих, надаючи психологічну допомогу й підтримуючи процес соціальної адаптації.
🔹 Центр психічного здоров’я та медичної реабілітації, де делегація ознайомилася з умовами надання фахової допомоги ветеранам, внутрішньо переміщеним особам і місцевим мешканцям. Центр оснащений сучасним обладнанням і працює за стандартами комплексної реабілітації.
🔹 Освітні заклади міста, в яких триває будівництво нових укриттів. Завдяки державній субвенції створюються сучасні безпечні умови для навчання дітей в одну зміну навіть в умовах війни.

«Ми високо цінуємо підтримку наших німецьких партнерів. Сьогодні Кам’янське вибудовує надійні зв’язки з європейськими громадами, засновані на спільних цінностях та прагненні до миру, безпеки й розвитку», — наголосив Андрій Білоусов.
Візит делегації з Вупперталя — ще один приклад зміцнення міжнародного партнерства, що має конкретні результати для мешканців Кам’янського та всієї громади.