Не може ходити, але допомагає рухатись іншим: відомий в Кам’янському волонтер Ярослав Шолковий святкує сьогодні свій ювілей
Його ім’я добре знайоме волонтерській спільноті та багатьом нашим захисникам. Близько 30 років він прикутий до ліжка, втім це не завадило йому стати одним із найактивніших волонтерів Кам’янського. Ярослав Шолковий – людина, яка своїм життям, своєю щоденною працею доводить: немає нічого неможливого. З ювілеєм Ярослава привітав сьогодні міський голова Андрій Білоусов. Мер вручив чоловіку орден «За заслуги перед містом» — як визнання його виняткового внеску у підтримку країни й щоденну працю заради Перемоги.
Як розповів Андрій Білоусов, з перших днів повномасштабної війни Ярослав щоденно працює задля підтримки наших воїнів, медиків, евакуаційних підрозділів. Він координує збір і передачу критично важливого обладнання. Його робота рятує життя і посилює оборону.
«Він не шукає виправдань, а шукає рішення та діє. Ярослав не може ходити, але допомагає рухатися іншим. Він іде попереду багатьох і є справжнім символом незламності наших людей та прикладом для всіх нас.
Україна тримається на людях, які не зламалися, навіть коли їм було найважче. Я щиро дякую Ярославу за його витримку, самовіддану працю та надзвичайну силу духу. Ми пишаємося, що в нашому місті живуть такі люди», – наголосив мер.
