Паверліфтери з Кам’янського вибороли майже чотири десятки нагород на турнірі у Дніпрі

Паверліфтери з Кам’янського вибороли майже чотири десятки нагород на турнірі у Дніпрі

Автор: Віктор Куленко.

Спортсмени з Кам’янського здобули 39 медалей у Відкритому турнірі з класичного жиму лежачи та станової тяги, присвяченому пам’яті експрезидента федерації паверліфтингу Дніпропетровщини, тренера Олега Івановича Кравченка, що відбувся у Дніпрі.

На помості змагалися понад 150 атлетів з Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Сумської, Харківської областей. Кам’янське представляли вихованці спортклубів «Power», “Тандем», а також група спортсменів, що тренуються самостійно.

За підсумками двох змагальних днів на рахунку кам’янчан 39 нагород (18+13+8).