Завершився перший етап чемпіонату Кам’янського з мініфутболу
Автор: Віктор Куленко.
В чемпіонаті Кам’янського з мініфутболу серед промислових підприємств та аматорських колективів відбулися останні зустрічі першого етапу.
Матчі, які проходили на майданчику ДЮСШ № 2 принесли досить несподівані результати. “Прометей” у важкому протистоянні переміг з рахунком 4:3 команду “Легіон”. Після дуже важкого першого тайму “ПМГУ Каметсталь” (на фото) у другій половині гри дотисла непоступливого “Прометея” і перемогла 4:3. Футболісти “Оріль-Лідер” розгромили “Дніпрокарт” 7:2.