Кам’янчани стали призерами чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

Кам’янчани стали призерами чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

Автор: Віктор Куленко.

Вихованці Кам’янської ДЮСШ №4 Макар Кругляк, Максим Павленко та Микита Новодран вибороли «бронзу» на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці, який відбувся у Вінниці з 9 по 11 вересня.

У змаганнях брали участь 130 спортсменів із дев’яти регіонів країни. В складі збірної Дніпропетровської області на доріжку виходили 12 спортсменів Кам’янської ДЮСШ № 4. У командних змаганнях серед юнаків Дніпропетровщина стала третьою. Бронзові медалі отримали вихованці тренерів Ірини Крупій та Тетяни Андронової – Макар Кругляк, Максим Павленко та Микита Новодран. Приємним бонусом для акробатів з міста Прометея стало вручення посвідчення Майстра спорту України Єлисею Соколянському (тренер В.Хайманов).