Як в Кам’янському у вівторок працюватиме трамвай маршруту №4
У вівторок, 18 листопада, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі” трамваї маршруту №4 курсуватимуть таким чином: з 08:00 до 11:30 “вул.Одеська – ДКХЗ”; з 11:30 – 18:30 “вул.Одеська – ДМК”; з 18:30 “Цементний завод – ДКХЗ”. В разі змін в графіках відключень про зміни в графіках руху буде повідомлено додатково. Про це повідомили в КП «Транспорт».