Вихованці Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами турніру “Диво-шашки у сніжних Карпатах”

Вихованці Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами турніру “Диво-шашки у сніжних Карпатах”

Автор: Віктор Куленко.

Команда Кам`янської ДЮСШ № 1 посіла третє місце на XVIII турнірі “Диво-шашки у сніжних Карпатах”, який пройшов 8-12 січня у місті Турка на Львівщині.

У змаганнях брали участь 17 збірних команд, що представляли Вінницьку, Дніпропетровську, Житомирську, Івано-Франківську, Львівську, Полтавську, Сумську області та місто Київ. Команда Кам`янської ДЮСШ №1 у складі Вікторії Сімащенко, Марії Плющакової, Анни Савченко посіла третє місце. Підопічні тренерки Ольги Губарєвої також відзначилися і в індивідуальних заліках. У класиці третє місце серед дівчат до 26 років дісталося Ладі Кучер. У бліцтурнірі вона теж була другою. В цьому ж розділі “золото” у Марії Плющакової (до 10 років), а срібною призеркою стала Вікторія Сімащенко (до 13 років).

(без названия) - ФОТО