Артисти театру Кам’янського стали переможцями конкурсу професійних читців, присвяченому дню народження Лесі Українки
Артисти музично-драматичного театру ім. Л.Українки з Кам’янського Ольга Алексєєнко, Валерія Козинець та Максим Монастирський стали лауреатами Міжобласного конкурсу професійних читців, присвяченого 155-річчю від дня народження Лесі Українки. Конкурс відбувся у Дніпропетровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури 23 лютого. Підсумки сталі відомі вчора, 25 лютого, у день народження відомої українки.
Про це повідомили у театрі.
Актриса театру Ольга Алексєєнко здобула на конкурсі ІІ премію, а Валерія Козинець та Максим Монастирський – ІІІ премію.


