Кам`янчанин Геннадій Силкін виступить на чемпіонаті Європи з паверліфтингу

Кам`янчанин Геннадій Силкін виступить на чемпіонаті Європи з паверліфтингу

Автор: Віктор Куленко.

Геннадій Силкін з Кам`янського став переможцем чемпіонату України з жиму лежачи, який проходить з у Чернівцях 1 по 8 березня.

На спеціально облаштованому помості торгівельного центру “Панорама” змагаються атлети усіх вікових груп, які представляють різні регіони України. Кам`янчанин Геннадій Силкін виступав серед майстрів-ветеранів. Вихованець тренера Дмитра Малікова став вже дворазовим чемпіоном у ваговій категорії 83 кг. Геннадій в абсолютному заліку був третім, а також відібрався на чемпіонат Європи.