У п’ятницю, 20 березня, на Дніпропетровщині, за розпорядженням Укренерго, введені стабілізаційні відключення електроенергії. Причина застосування обмежень – наслідки попередніх російських ракетно-дронових атак. А також зростання рівня енергоспоживання через низьку ефективність роботи сонячних електростанцій та зниження температури повітря. Про це повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі.
2.1 18:00 – 20:00
2.2 18:00 – 20:00
3.1 не відключатиметься
3.2 не відключатиметься
4.1 20:00 – 22:00
4.2 10:00 – 10:30, 20:00 – 22:00
5.1 не відключатиметься
5.2 не відключатиметься
6.1 16:00 – 18:00
6.2 16:00 – 18:00