Вісім закладів освіти Кам’янського стали переможцями Міжнародної виставки сучасної освіти
Вісімнадцять закладів освіти Кам’янського долучилися до участі у XVII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2026», яка стартувала сьогодні у форматі онлайн й стала однією з ключових освітніх подій року. Вісім освітніх закладів нашого міста отримали золоті медалі за проєкти, в яких представили сучасні підходи до реформування освіти, інноваційні рішення та методичні напрацювання.
Про це повідомили директорка департаменту освіти Кам’янської міськради Наталія Рева.
За її словами, захід об’єднав заклади освіти всіх рівнів, наукові установи та органи управління освітою з усієї країни. Програма включала науково-практичні конференції, семінари, круглі столи та майстер-класи, що стали платформою для професійного діалогу та обміну досвідом.
Високий рівень освітньої галузі Кам’янського підтвердили та отримали золоті медалі:
- Комунальний заклад«Ліцей № 3»
- Комунальний заклад «Ліцей № 29»
- Комунальний заклад «Ліцей № 30»
- Комунальний заклад «Гімназія № 4»
- Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 31 «Барвінок».
- Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 36 «Джерельце».
- Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 46 «Дивосвіт».
- Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 50 «Перлинка».