Гандболістки з Кам`янського стали другими у Відкритому Кубку Ужгорода
Автор: Віктор Куленко.
Кам`янчанки посіли друге місце у Відкритому Кубку Ужгорода з гандболу, який пройшов з 27 по 29 березня.
На арені головної зали СК «Юність» проходив турнір з ручного м’яча серед дівчат 2012/2013 р.н. Колективи дівчат по коловій системі.
Команда вихованок тренерів Оксани й Олега Усенко “Дніпро-Кам`янське ДЮСШ № 1”, за підсумками змагань, посіла друге місце, поступившись в очній зустрічі команді з Ужгорода – 18:19. Всі інші чотири матчі наші землячки виграли. Загальний баланс забитих і пропущених м’ячів у команди – 90:77.
Приз кращого бомбардира турніру дістався капітану нашої команди Софії Ковальській, в активі якої 28 забитих м`ячів. Разом з нею і тренерами успіху раділи голкіпер Злата Голобородько, а також польові гравчині Анастасія Бережна, Дар`я Коваль, Анастасія Шварц, Поліна Репета, Вікторія Єгорова, Діана Ларіонова, Єва Жукова, Марія Малєєва, Єлизавета Радченко, Віолетта Бицюк, Іванна Усенко (отримавши приз найкориснішого гравця команди), Варвара Свиридова, Анастасія Зубицька і Владислава Жукова.