Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на Донеччині захисником України Андрієм Гавришем
Дванадцятого грудня 2023 року поблизу населеного пункту Очеретине на Донеччині загинув солдат Гавриш Андрій Володимирович з Кам’янського.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Андрій Гавриш народився 22 листопада 1986 року в Камʼянському. У 2002 році закінчив середню загальноосвітню школу №32, у 2005 році – Технолого-економічний технікум. Тривалий час працював на АТ «ДніпроАзот». У жовтні 2023 року став на захист України та її народу.
Без єдиного сина залишився батько.
Панахида відбудеться 22 червня о 10.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна об 11.15 на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!