Переможцями змагань “Пліч-о-пліч” з шахів в Кам`янському стала команда ліцею № 44
Автор: Віктор Куленко.
Гравці ліцею № 44 стали переможцями шахових змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнської шкільної ліги”, які відбулись в Кам`янській ДЮСШ № 1.
В шахових змаганнях серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти (5-9 класи) у 2024/2025 навчальному році змагалися шість команд. За регламентом турніру, в кожній команді грали по три юнаки й одна дівчина. Після інтелектуального марафону перше місце посіла збірна ліцею № 44. В складі переможців за шахівницями грали Владислав Литвин, Давид Дунаєвський, Семен Сучко та Кароліна Задорожня (на фото). Другими стали шахісти ліцею № 25. На третьому місці команда Наукового ліцею ім. А.Лигуна.