Тенісисти з Кам`янського здобули нагороди на чемпіонаті України
Автор: Віктор Куленко.
Шість призових місць посіли тенісисти Кам`янської ДЮСШ № 3 на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат вікової категорії до 14 років, що проходив у Києві з 16 по 22 червня.
У змаганнях брали участь понад 100 гравців з 23 міст країни. Кам`янське представляла шістка вихованців ДЮСШ № 3 (тренери С.Козченко, М.Шипунов). За підсумками чемпіонату, в активі тенісистів з Кам`янського шість нагород (2+1+3). В міксті “срібло” у Марини Левадної й “бронза” в Архипа Пікуша. В парному жіночому розряді Аріана Багбая здобула золоту медаль, а Владислав Андреєв отримав бронзову нагороду. В одиначці М.Левадна стала першою, а А.Багбая третьою.
