Спів та танці просто неба: в Кам’янському пройшов концерт «Мелодії великої родини»
Кам’янчани співали, танцювали, слухали виступи артистів та спілкувались у дружному сімейному колі – так просто неба у затишному Театральному дворику поруч з Новою сценою відбувся концерт «Мелодії великої родини», організований театром ім. Лесі Українки.
«Концерт подарував нашим глядачам атмосферу радості й душевного єднання», – розповіли у театрі.
Вони додали, що почесними гостями заходу були депутати міськради Марина Гурська та Сергій Ворожко, які допомогли театру в організації цього святкового вечора.
«Цей вечір став ще одним підтвердженням того, що разом ми можемо створювати справжні свята для нашої великої громади», – наголосили в театрі.
