Каратисти з Кам’янського розпочали новий змагальний сезон
Автор: Віктор Куленко.
У Кам’янському проведенням зимової навчально-тренувальної школи Дніпровського бранчу “Кіокушин-кан стандарт 2026” відкрили новий сезон спортивно-масових заходів з кіокушин-кан карате-до.
Як повідомив президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате Євген Колішевський (3-й дан), у межах спортивних зборів, 10-12 січня, було проведено чотири семінарські заняття та екзаменаційний іспит. У семінарських тренуваннях взяли участь понад 80 спортсменів. Спортивні збори пройшли під керівництвом національного представника міжнародної організації кіокушин-кан карате-до шихана Андрія Щиголєва (5 дан). Фіналом зимової навчально-тренувальної школи Дніпровського бранчу стало проведення екзаменаційного іспиту серед вихованців тренерів Є.Колішевського, О.Наконечного, Р.Наконечного, М.Козаченка. На коричневий пояс (2 кю) іспит склали п`ятеро каратистів, а на чорний пояс (1 дан) четверо.
