Кам`янчанин Геннадій Силкін виступить на чемпіонаті Європи з паверліфтингу
Автор: Віктор Куленко.
Геннадій Силкін з Кам`янського став переможцем чемпіонату України з жиму лежачи, який проходить з у Чернівцях 1 по 8 березня.
На спеціально облаштованому помості торгівельного центру “Панорама” змагаються атлети усіх вікових груп, які представляють різні регіони України. Кам`янчанин Геннадій Силкін виступав серед майстрів-ветеранів. Вихованець тренера Дмитра Малікова став вже дворазовим чемпіоном у ваговій категорії 83 кг. Геннадій в абсолютному заліку був третім, а також відібрався на чемпіонат Європи.