В Дніпропетровській області стартувала посівна
На Дніпропетровщині розпочалася посівна. Техніка вийшла в поля у Криворізькому, Самарівському, Нікопольському та Кам’янському районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
«Перші 2000 га аграрії вже засіяли ячменем та горохом. Погода, кажуть, роботам сприяє. У ґрунті зараз достатньо вологи. Надалі сподіваються й на дощі», – розповів очільник області.
Він додав, що найближчими днями аграрії сіятимуть яру пшеницю та овес. У квітні – соняшник та кукурудзу. А у травні, коли земля добре прогріється, сою та просо. Загалом засіють більш ніж 1 мільйон гектарів.
Завершити сівбу у нашому регіоні планують до кінця весни.