На минулому тижні в Кам’янському народилось 16 немовлят

На минулому тижні в Кам’янському народилось 16 немовлят

В Кам’янському минулого тижня, з 24 по 29 березня, в пологовому відділенні міської лікарні на світ з’явилось 16 немовлят: шість дівчаток та 10 хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав міцного здоров’я та щасливої долі малюкам.