В Кам’янському на минулому тижні народилось 14 немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось 14 немовлят

За минулий тиждень в Кам’янському, з 1 по 7 червня, в пологовому відділенні міської лікарні народилося 14 малюків: п’ять дівчаток та дев’ять хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав міцного здоров’я та щасливої долі малюкам.