День чотириногих поліцейських, оглядини майбутніх комунальних автобусів та списання старих проектів у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

День кінологічної служби поліції відзначається в Україні 2 квітня. https://www.facebook.com/PoliceKMSK/

Сьогодні в Кам’янському нема міської кінологічної служби, хоч колись була у дворі будівлі поліції держохорони та колишньої ДАІ (на фото). Такий підрозділ є в обласному управлінні Нацполіції, розповіла Олена Тімченко, прес-офіцер Кам’янського міськвідділу поліції. Однак, в нашому місті живуть двоє поліцейських кінологів та їхні вихованці – дві вівчарки, Харді та Пако. Нагадаємо, Харді відзначився в пошуках розчленованого трупа жінки, яку торік вбив та сховав частинами в різних районах міста співмешканець.

Плануючи в цьому році значно розширити комунальний автопарк, закупивши в найближчі місяці для міста 40 нових автобусів, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов відвідав акціонерне товариство «Черкаський автобус», що розглядається як один з можливих партнерів реалізації проекту.

Підприємство є лідером українського ринку. Випускає автобуси «ATAMAN» на агрегатній базі «ISUZU» (Японія).

Міський голова оглянув виробництво, скористався нагодою проїхатися за кермом нового автобуса під час презентації машин.

«Автобуси даного підприємства відповідають екологічному стандарту Євро-5, а також адаптовані для перевезення маломобільних груп населення», – відзначив А. Білоусов.

Плануючи нове, міське самоврядування Камянського не забуває позбуватись старого. Так, серед проектів майбутніх рішень міської ради є проект, внесений департаментом комунальної власності та земельних ресурсів міськради. Це дозвіл на списання комунального майна, що обліковується на балансі різних підрозділів міського самоврядування та бюджетних установ. http://so.kam.gov.ua/ua/treezas_so/pg/270319780902094_d5/

Тут старі столи, телефони та комп’ютери, а також, наприклад, колони та фундамент недобудованого з’їзду з мосту в районі перехрестя проспектів Аношкіна та Шевченко, напроти офісного центру «Меркурій». Їх пропонується списати як незношені по вартості 5,3 мільйонів гривень. Нагадаємо, торік міськрада вигідно, як казали депутати міськради, продала тут ділянку землі, як гадають, для будівництва супермаркету.

А ще серед майна, що пропонується списувати, є кілька проектів, що стосуються децентралізації опалення в Південному районі Кам’янського. Це – документація щодо будівництва квартальних опалювальних котелен на Соцмісті, виконана в 2012-2015 роках, тобто ще за минулого складу міської ради.

Наприклад, пропонується списати робочий проект «Будівництво квартальної опалювальної котельні по вул.Нікопольська, 42Б та інженерних мереж», зроблений в 2012-15 роках за  528 334,67 гривень. За такою ж вартістю його й мають списати, бо незношений.

Інші проекти, подані на списання – це матеріали вишукувальних робіт та науково-технічні звіти по виконанню інженерно-геодезичної зйомки та інженерно-геологічних вишукувань по об’єктах: «Будівництво квартальних опалювальних котелень по вул.Подольська, 10-А,  пр.  Конституції, 44-Б, проїзду Білоруський, 10-А та інженерних мереж». Загальна вартість цих трьох комплектів документів – більше 200 тисяч гривень.