В міськраді міняють вікна, з будинку на Соцмісті падають цеглини, дерева змагаються зі злодіями, а музей міста запрошує готуватись до Великодня

Автор: Валентин Фіголь.

З ранку в будівлі міської ради Кам’янського міняли вікна зі східної сторони. Там ще стояли вікна, яким більш як пів століття, зауважив похилого віку робітник, що стежив за роботою з вулиці. І протяг на сходах міськради давався взнаки взимку і працівникам, і гостям.

Тимчасом продовжує руйнуватись житловий будинок 19 по вулиці Ухтомського, з якого торік влітку зірвало дах штормом. Верх стіни будинку був перед тим розібраний, і вітер вільно гуляв попід дахом. Дах полагодили підрядники УКОЖФ, але верхня частина стіни продовжує руйнуватись. Черговий уламок цегли впав перед дверима під’їзду, як повідомили мешканці. Сьогодні вдень приїхали підрядники УКОЖФ і почали лагодити щось на даху будинку.

Будинок внесено в перелік запланованих в капремонт даху, повідомив Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ міста. «Ми знаємо цю біду, без капремонту там не обійдеться», — зауважив О. Максименко.

Навкруги стоять ще кілька таких же будинків, і майже в кожного – надщерблені вершечки стін попід дахами, плями вогкості на стінах, відсутні водозбірні жолоби скраю покрівель.

«Мене вражає байдужість мешканців!» — каже Софія, мешканка будинку 19 по вул.. Ухтомського. Навіть делегацію до департаменту ЖКГ годі зібрати, закидає сусідам молода жінка.

Іноді на заваді руйнації стають сили природи. В Кам’янському приклад такого протистояння сил гармонії та хаосу поки ще можна побачити на перехресті проспекту Свободи та вулиці Воробйова. Дерево тримає своїм тілом секцію металевого паркану, заважаючи вандалам вкрасти її, як вони це зробили з сусідньою секцією і такими ж по вулиці Долматова.

Інтерактивна екскурсія «Свято в нашому домі. Великдень» відбудеться 6 квітня об 11 годині в музеї історії Кам’янського. На захід запрошуються батьки з дітьми, бабусі та дідусі з онуками. Програма екскурсії розрахована на будь-який вік, запевняють співробітники музею.

Дорослі та діти зможуть дізнатися про традиції та святкування Великодня, його релігійну суть і народну обрядовість. Музей обіцяє живу позитивну енергетику.