Початок агітації другого туру, тотальне прибирання, бібліотека під загрозою виселення та гвардійський рекрутинг в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Почалась агітація в другому турі президентських виборів. Сьогодні на майдані Героїв стояла жінка з плакатом, напис на якому був скерований проти одного з кандидатів. Жінка повідомила, що її звуть Ксенія, вона не представляє жодну політичну силу чи громадську організацію. Просто така її громадянська позиція, і вона її висловлює. «Я готова в дискусії обстоювати свою точку зору, — заявила Ксенія. – До мене вже підходили люди з метою влаштувати скандал – я попередила, що викличу поліцію. Я налаштована на діалог, а не на бійку!»

Від сьогодні, 8 квітня, кандидати в президенти мають право проводити агітаційні кампанії, а громадяни — брати участь в них. Про це 7 квітня повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. За словами Сліпачук, штаби кандидатів можуть почати подання в ЦВК заяв про склад окружних виборчих комісій.

З моменту оголошення ЦВК другого туру виборів українці можуть змінити місце голосування. Подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців можна до 15 квітня включно.
Вчора, 7 квітня, ЦВК оголосила офіційні результати першого туру виборів: Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів, Петро Порошенко — 15,95%. Жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів і був оголошений другий тур, який відбудеться 21 квітня.

В Кам’янському продовжується місячник благоустрою, декларований міським головою Андрієм Білоусовим. Зокрема, ліквідуються стихійні звалища в дворах центральної частини міста.

До місячника долучились комунальники: робітники КВП КМР «Міськводоканал», наприклад, поприбирали сміття з узбіччя Січеславського шляху. А гендиректор водоканалу Олександр Плахотнік особисто прокоментував роботи з благоустрою, підтримавши курс міського самоврядування на тотальне прибирання міста після зими.

Про загрозу виселення бібліотеки №7 з будинку №6 по бульвару Героїв розповіла сьогодні Тетяна Герасюта, бібліотекар. За попередньою інформацією, мешканці будинку вирішили створити ОСББ і виселити бібліотеку з приміщення в будинку, щоб потім здати його в оренду. На підтримку свого задуму ініціативна група мешканців збирає по сусідах підписи.

«… трохи заздримо мешканцям будинку №6 на бульварі Героїв лівобережжя, яким пощастило мати в своєму дворі унікальний культурний центр — громадську бібліотеку, в якій можна абсолютно безкоштовно провести дозвілля як дітям, так і дорослим: дізнатись про книжкові новинки, взяти участь у майстер-класах, народних святах, зустрічах з письменниками, художниками, унікальними майстрами, дізнатися стільки цікавого!» — написала трохи раніше в соцмережах Любов Алексієвська, краєзнавець і літератор з Кам’янського.

«Пильний погляд» прослідкує за розвитком цієї історії. Може трапитись цікавий прецедент: нові співвласники житлових будинків почнуть переглядати свої стосунки з власниками чи наймачами приміщень в цих будинках. І можуть траплятись випадки, які завдадуть клопоту і посадовцям, і юристам. Про це, зокрема, ще в минулому році попереджав депутатів міськради Камянського Дмитро Щербатов, тоді ще новий заступник міського голови. Він говорив, що місту залишились у спадок дивні традиції щодо легалізації майнових прав на приміщення та об’єкти…

Ярмарок вакансій на замовлення Національної гвардії України, поліції та воєнкомату влаштував відділ рекрутингу Кам’янського міського центру зайнятості.

Інструктори Сергій Мельник та Світлана Чередниченко розповіли учасникам ярмарку про військову службу за контрактом, вимоги підбору та прийняття на службу.

Кадровик Кам’янського відділу поліції Оксана Малік проінформувала присутніх, що у міському відділенні поліції продовжується набір співробітників, розповіла про суть роботи поліцейських, основні вимоги до кандидатів.

Увагу шукачів роботи організатори звернули на можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах.

Зацікавлені шукачі роботи залишились для індивідуальної співбесіди з роботодавцями. Якщо вас також зацікавила пропозиція служби за контрактом, звертайтесь до відділу рекрутингу Кам’янського міського центру зайнятості за телефоном: (0569) 55-43-87.