Напад на активістку, сесія міськради та загибель захисника з Кам’янського

Напад на активістку, сесія міськради та загибель захисника з Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Невідомий в каптурі облив зеленою рідиною активістку ГО «Права людини понад усе» Надію Тихонцову. За попередньою інформацією, біля 10 години ранку невідомий віком близько 30 років, в темному одязі, підійшов до Н. Тихонцової біля будинку по проспекту Героїв АТО, де вона мешкає, і хлюпнув рідиною зеленого кольору. Жінка встигла відвернути голову, і рідина облила її збоку, потрапивши на волосся, вухо, шию, плече та руку. Рідина потрапила також на молоду жінку, яка опинилась неподалік місця події. Зловмисник втік. Кажуть, що він вештався двором з раннього ранку.

«Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 296 Кримінального Кодексу України (хуліганство). Тривають слідчі дії», – повідомила поліція.

Сьогодні відбулась сесія міської ради Кам’янського. Рада розглянула більше 4 десятків питань, про які «Пильний погляд» писав докладно раніше. Практично всі проекти міськрада підтримала.

Дискусійним виявилось питання про відведення земельних ділянок під церквами, що самовільно будуються на вулицях Грушевського та Алчевській. Поліція проводить розслідування фактів самовільного будівництва, нагадав Олександр Залевський секретар міськради. Отже, виділяючи землю під самозабудову, міська рада фактично легалізує незаконне будівництво, підкреслив він.

На ці об’єкти є право власності, зроблене через судові рішення, пояснив Дмитро Щербатов, заступник міського голови. «Ми не можемо відмовити замовнику, це буде незаконно», – наголосив посадовець.

А якщо завтра ще хтось побудує щось чи поставить незаконно, а потім отримає право власності через суд «заднім числом» – міськрада теж виділить землю, і так з усіма незаконними забудовами, запитав О. Залевський в колег-депутатів. Депутати проголосували за легалізацію самозбудованих храмів.

З додаткових питань: міськрада утворила комунальне підприємство «Транспорт» для надання послуг пасажирських перевезень. Ще рано говорити про смерть КП «Трамвай», зауважив секретар міськради…

На сесії було незвично малолюдно. Напівпорожніми були ряди для публіки, не було юрби галасливих громадян, які часто приходять на сесії покричати щось невдоволеними голосами. «Нема рипучих питань…» – прокоментував малолюдність досвідчений посадовець, пересидівший не першу каденцію депутатів.

Що думають про обмеження повноважень президента України депутати міськради Кам’янського, вирішив поцікавитись «Пильний погляд».  Навколо цього проекту утворилась підозріла тиша.

Законопроект «Про президента», де йдеться про його імпічмент та обмеження повноважень, був поданий днями на розгляд Верховної Ради України. Саме зараз, в період, коли скоро має початись каденція нового президента. Якщо парламент підтримає законопроект, топ-менеджер держави Україна буде суттєво обмежений в кадрових питаннях.

Серед депутатів міської ради Кам’янського нема одностайності щодо того, чи варто саме зараз «обрізати крила» новообраному гаранту Конституції та головнокомандувачу. Дехто навіть не читав законопроект, зізнавались депутати.

Олександр Залевський, секретар міської ради Камянського від ВО «Свобода», вважає нормальним бажання парламенту обмежити владу президента.

 

 

Марина Гурська, депутат з групи «Сильні разом», назвала неетичним підняття питання повноважень президента саме зараз.

 

 

Приблизно такої ж думки Ганна Торішня, депутат з фракції «Народний контроль». Вона вважає, що переглядати повноваження президента в період перед їх початком несвоєчасно.

 

Україна – парламентсько-президентська республіка, нагадав Сергій Павлюк з фракції «Оппозиційного блоку». Тому обмежувати повноваження президента – це правильно., гадає депутат.

 

Про загибель ще одного земляка в зоні бойових дій кам’янчани дізнались сьогодні. Міський голова Андрій Білоусов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким кам’янчанина Владислава Сєднєва, загиблого у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Владислав Олександрович Сєднєв, 1992 року народження – старший лейтенант, навчався у Суворівському училищі, Харківському вищому танковому училищі, потім продовжив службу у Збройних силах України. Загинув під час служби.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/poglya04/.system/tmp) in Unknown on line 0