День батька відствяткували в Кам’янському

День батька відствяткували в Кам’янському

Батько – це опора традиційної родини, його провідну роль не можуть нівелювати ні економічні умови сьогодення, ні фемінізація суспільства. Про це нагадав сучасникам свята панотець Ігор, директор ГО «Карітас» в Кам’янському.

Автор: Валентин Фіголь.

Активісти «Карітас» влаштували святкування Міжнародного Дня батька в сквері біля новобудованої церкви по вулиці Бурхана.

Сьогодні бути батьком в Україні – важка праця, наголосив пан Ігор. Батько збройно боронить країну від ворогів. Батько поневіряється по заробітках, щоб прогодувати родину. Чекати на щасливе повернення батька, хвилюючись за його долю – таке випробування випадає дружині та дітям…

Отже, коли родина разом – це відпочинок та справжнє щастя, погодились учасники заходу.

Святкували по-родинному: співали пісень, славлячи татусів, проводили веселі змагання між командами з татусів та дітей. Учасники мали на швидкість заплітати дівчаткам коси, їсти разом банан та наповнювати пляшку водою… Під час заходу збирали пожертви, щоб допомогти зібратись до школи родинам, що потрапили в скрутне становище.

Родинні стосунки допомагають зміцнювати націю, зазначив Олександр Залевський, секретар міськради Кам’янського. Він теж брав участь в святкуванні разом з донькою.