Засідання міськвиконкому, операція рятувальників на ГЕС та анонс пікету зоозахисників біля міськради Кам’янського

Засідання міськвиконкому, операція рятувальників на ГЕС та анонс пікету зоозахисників біля міськради Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Засідання виконавчого комітету міської ради Кам’янського відбулось зранку сьогодні. Виконком ухвалив всі рішення порядку денного.

Зокрема, було схвалено виконання природоохоронних заходів підприємств міста в 2018 році. Доповідь про ці заходи члени міськвиконкому побачили лише 24 червня на дорадчій нараді, і казали, що не можуть задавати питань по екологічним заходам, бо не встигли прочитати документ. На сьогоднішньому засідання виконкому був присутній Юрій Байрак, головний еколог ДМК, але ні до нього, ні до змісту природоохоронних заходів минулого року в членів міськвиконкому питань не виникло. Тепер звіт про виконання міської екологічної програми має затвердити сесія міської ради, яка відбудеться 27 червня.

Ще виконком призначив КП «Південні тепломережі» (директор Володимир Аулов) надавачем послуг з децентралізації опалення в правобережній частині міста.

Було затверджено акт приймання цілісного майнового комплексу спецмедсанчастини 8 (колишня СМСЧ 61 ПО ПХЗ) з державної в комунальну власність.

Виконком дозволив ДТЕК будувати електромережі на землях комунальної власності. Нагадаємо, що в Південному районі очікується перевід цілих житлових масивів на індивідуальне електроопалення, що потребуватиме модернізації електричних мереж – як внутрішніх, так і зовнішніх.

Чергова сесія міської ради Камянського відбудеться завтра, початок о 10 годині. Перед сесією біля будівля міськради пройде пікет активістів зоозахисних організацій під проводом ГО «Зоощит». Судячи з повідомлення, направленого до міського голови Андрія Білоусова, активісти хочуть, щоб міська влада активніше захищала тварин від жорстокого поводження. Зокрема, в повідомленні йдеться про випадок, який стався вчора на ДМК. Як розповіли волонтери, їх обурили дії підприємців, які відловлювали на території металургійного комбінату безпритульних собак і вантажили їх у білу «ГАЗель». Представники адміністрації комбінату підтвердили, що підприємство уклало угоду з приватним підприємцем про видалення з території ДМК безпритульних тварин. Зоозахисники кажуть, що ловці працюють на відомих всій Україні «живодерів з Харкова», і відловлені тварини будуть напевно знищені. Пікетчики вимагатимуть, аби міська влада якось протидіяла «живодерам».

Спільні тактико-спеціальні навчання особового складу ДСНС міста та співробітників Середньодніпровської гідроелектростанції відбулись 25 червня. Учасники тренувались гасити пожежу на енергетичному об’єкті.

За тактичним задумом навчань в результаті короткого замкнення сталося загоряння на електрообладнанні блоку ручного управління 6-го гідроагрегату. Спроба ліквідувати пожежу до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів шляхом застосування вуглекислотних вогнегасників не вдалася. Пожежа розповсюджується по електрообладнанню. Лише силами вогнеборців умовну пожежу було швидко локалізовано та ліквідовано повністю, врятовано умовних постраждалих та вжито необхідних заходів щодо повної ліквідації надзвичайної події на об’єкті.