Неправильна політреклама на транспорті та діагноз Кам’янському від лідера «Сили людей»

Неправильна політреклама на транспорті та діагноз Кам’янському від лідера «Сили людей»

Автор: Валентин Фіголь.

Рекламу одного з кандидатів в народні депутати зовні та всередині маршрутних таксі мешканці Кам’янського помітили і почали жваво обговорювати. Багато хто ремствував через порушення порядку передвиборчої агітації. «Чому поліція не реагує на правопорушення?» – питали люди.

Надвечір поліція довела, що вона бачить і реагує. За фактом розміщення політичної реклами на транспортних засобах громадського користування було складено 4 адміністративних протоколи за ч.1 ст. 212-14 КУпАП (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях).

Поліція нагадує, згідно ч. 9 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється.

Олександр Солонтай

Тимчасом в міському історичному музеї відбувалась зустріч з виборцями кандидатів від політичної партії «Сила людей». До Кам’янського приїхав Олександр Солонтай, голова політичної ради «Сили». Він розповів, що добре знає наше місто та його проблеми.

«Кам’янське в такому вигляді не має майбутнього», – поділився висновками О. Солонтай. Відбувається деіндустріалізація міста, і це справжня біда, наголосив він: заводи вмирають, а люди їдуть геть, бо влада не пропонує їм альтернативних способів заробітку. Міське самоврядування має інвестувати в майбутнє, наголосив політик: створювати промислові майданчики для зручного зайняття бізнесом, запрошувати до себе інвесторів та науковців, щоб вивчали можливості подальшого розвитку міста. В нашому місті є чим зайнятись промисловості, гадає О. Солонтай. Хоча б тою ж переробкою промислових відходів, адже на вирішенні екологічних проблем можна заробляти… Але міське самоврядування має створювати відповідні умови для наукових досліджень та промислового інвестування.

Заробляти «Сила людей» пропонує, зокрема, на легалізації ринків, які вже існують в Україні, але в тіньовому варіанті. Наприклад, на легалізації ринку землі або декриміналізації марихуани – це пункти в партійній програмі. Для захисту інтересів громадян партія пропонує легалізувати короткоствольну вогнепальну зброю для населення.

Звичайно, зустріч була присвячена презентації кандидата в народні депутати від «Сили людей» Андрія Іванченко. Він розповів, що його передвиборча програма базується на «трьох Е»: економіка, екологія, ефективність.

«Сила людей» має будувати власну владну вертикаль, погодився голова політради партії. Інакше всі зусилля «свого» народного депутата притягти в місто гроші натикатимуться на неефективне їх освоєння на місці.

На зустріч прийшли десь зо 2 десятки виборців. Але розмова була активною, люди задавали багато питань: від війни до долі житлового фонду міста.