Передвиборчі клопоти і концерти в Кам’янському

Передвиборчі клопоти і концерти в Кам’янському

Позачергові парламентські вибори відбудуться наступної неділі, 21 липня. Про підготовку до них говорилося на оперативній нараді заступників міського голови та керівників підрозділів виконавчої влади міста вранці 15 липня.

Автор: Валентин Фіголь.

Вибори почнуться з передвиборних концертів, нагадала колегам Тетяна Завгородня, керуюча справами міськвиконкому. Так, у четвер, 18 липня, на площі біля міськради очікується концерт Наталії Могилевської від однієї з політичних партій. На наступний день, 19 липня, на лівобережжі, біля кінотеатру «Мир» відбудеться концерт виконавця Дзідзьо від іншої політичної партії.

У той же день на площі Калнишевського пройде концерт до Дня металурга. Сцену після концерту Могилевської навіть не розбиратимуть.

У дні, що залишилися до неділі, Кам’янському належить підготуватися до проведення виборів, акцентувала Т. Завгородня. На практиці це означає надання приміщень, меблів та оргтехніки для виборчих комісій.

З оргтехнікою завжди проблеми – це навантаження лягає на районні адміністрації, поділилась клопотом Валерія Гаркуша, голова Дніпровської районної адміністрації. Учбові заклади та й сама адміністрація неохоче виділяють комп’ютери для виборчих дільниць. Справа в тому, що ніхто з членів дільничних комісій не несе матеріальної відповідальності за надану оргтехніку. І раптом поламають (а таке вже бувало) – крайнього не знайдеш, відшкодування нема з кого й спитати. Ще одна проблема – назбирати потрібну кількість цілих урн для бюлетенів. Адже, якщо урна виявиться пошкодженою – то вже ціла проблема, поділилась клопотом посадовець: незаконно просто так ремонтувати урни чи виготовляти нові…

Процес агітації в місті відбувається поки що спокійно, без суттєвих порушень закону, розповів Микола Кривошеєв, який на минулих президентскьих виборах представляв в ОВК Володимира Зеленського. Громадський транспорт, обклеєний політичною рекламою кандидата – звичайно, порушення. Але порушенням закону ці дії може визнати лише суд в результаті розгляду поліцейських протоколів. Поки суд прийме рішення – вибори пройдуть, невесело посміхається пан Кривошеєв. Як громадський активіст, який багато років відстоює права автомобілістів, він добре знає систему розгляду таких протоколів та реакцію на них.