Ремонт на мосту в Кам’янському: кінець тісняві ще не скоро

Ремонтні роботи на мосту через Дніпро в напрямку з лівого на правий берег, в розпалі. Асфальт на половині проїжджої частини від виїзду на міст з Зеленого острова до річкового порту зідрано до залізної основи . Тепер робітники чекатимуть наступного тижня, коли прибуде армуюча сітка, яка має закріпити новий асфальт, розповіли представники підрядника.

Автор: Валентин Фіголь

Підрядник – приватна компанія «Будінвест Інжиніринг», виконує чимало масштабних дорожніх робіт в Кам’янському – ремонт на Січеславському шляху, наприклад.

Отже, привезуть сітку зі спеціального композитного матеріалу, який в Україні абиде не купиш. Цю сітку вкладатимуть шарами і заливатимуть асфальтом, як пиріг «Наполеон». Це має закріпити асфальт на металевій основі. Для того, щоб вантажівки невідомої ваги не обдирали асфальт з металу, як трапилось в минулому місяці.

Мабуть, ця ділянка – то й усе, що ремонтуватимуть таким чином підрядники, як кажуть їх представники. Далі міст має іншу конструкцію. А вшир… Все залежатиме від фінансування, посміхаються ремонтники.

На даний час ТОВ «Будінвест Інжиніринг» належить Дмитру Літнаровичу, але ще восени минулого року її кінцевим беніфіціаром значився Аркадій Масарський. За інформацією в ЗМІ, Аркадій Масарський був брокером з нерухомості в Каліфорнії і вважається людиною з орбіти братів Дубінських.

З даними інформаційної системи «Прозорі проекти», загалом ТОВ «Будінвест Інжиніринг» уклало 221 контракт на суму 3,6 млрд.грн. Компанія спеціалізується на проведенні дорожніх будівельних та ремонтних робіт.