Хто вирішує, де поставити дитячий майданчик в Кам’янському

Хто вирішує, де поставити дитячий майданчик в Кам’янському

Дитячих майданчиків на територіях всередині житлових кварталів в цьому році поставлено чимало, і нові продовжують виникати  то там, то тут. Виявляється, що таке оновлення дворів не всім мешканцям до вподоби.

Автор: Валентин Фіголь

«Хто вирішив поставити тут дитячий майданчик? – ремствувала днями мешканка будинку №91 по проспекту Свободи. – Навіщо він тут?..»

У дворі, що відділяє будинок від огородженої території школи №36 », встановили кілька елементів для дитячих ігор.

Жінка розповіла, чим саме вона невдоволена. У дворі колись були саморобні ями-погреби, які давно покинуті. Якраз перед встановленням дитячого майданчику ці погреби недбало загорнули бульдозером, вирівнявши ділянку землі. І конструкції встановили просто на колишні ями. «Там під землею ями, засипані сміттям та сухим листям. Після опадів грунт просяде, і ваші гойдалки можуть провалитись. А там же діти гратимуться!..» – тривожиться небайдужа мешканка.

Дитячі майданчики в Кам’янському сьогодні централізовано встановлюють підрядники на замовлення департаменту житлово-комунального господарства. В цьому році міське самоврядування обіцяло поставити у дворах 50 ігрових майданчиків. Це не рахуючи тих, які встановлюють на замовлення електорату місцеві політики за власні чи депутатські кошти.

«Де поставити дитячий майданчик, вирішують депутати міськради та голови районних адміністрацій, – пояснив Вадим Засядьвовк, заступник директора департаменту ЖКГ. – До них звертаються люди з пропозиціями, вони ці пропозиції враховують і пишуть нам звернення. Департамент виконує замовлення депутатів».