Нова структура міської влади запрацювала в Кам’янському

Нова структура міської влади запрацювала в Кам’янському

Оновлена в результаті масштабної адмінреформи структура міської виконавчої влади запрацювала, згідно рішення міської ради, з 15 січня 2020 року. Всі новостворені органи самоуправління працюють в штатному режимі, коментує ситуацію Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

«Все працює», – прокоментувала старт нової системи міського самоврядування С. Колісніченко. З сьогоднішнього дня, як і передбачалось адмінреформою, що коштувала посад понад 150 працівникам, в Кам’янському нема районних адміністрацій – їхні повноваження з реєстрації та соціального захисту передані до відповідних міських органів. Утворено департаменти з дитячих питань та з питань екології.

Пані Колісніченко розповіла, що сьогодні зранку відвідала нові структурні підрозділи. Подивилась, як розташувались, перевірила працездатність. «Проводимо реєстрацію департаментів, отримали печатки нових підрозділів. Все працює», – констатувала керуюча справами.

Нові підрозділи самоврядування розмістились, здебільшого, в будівлі колишньої Заводської райадміністрації біля меморіалу «Прометей».

«Ми обладнаємо інформаційні стенди, щоб відвідувачі комфортніше орієнтувались», – поділилась планами С. Колісніченко.

Мине кілька тижнів, люди розберуться, що де знаходиться – і реформована система виконавчих органів міського самоуправління в Кам’янському стане звичною, прогнозує посадовець.