Карнаухівка остаточно входить в склад Кам’янського як старостівство

Карнаухівка остаточно входить в склад Кам’янського як старостівство

Рішення, які остаточно зроблять Карнаухівку старостівством у складі Камянського, будуть прийняті на сесії міської ради 24 грудня.

Автор: Валентин Фіголь.

Ряд рішень щодо організації старостівства в Карнаухівці внесено до порядку денного грудневої сесії. Депутати міськради наразі обговорюють це в постійних комісіях.

Рішення завершують ліквідацію Карнаухівки як селища і переводять її в статус старостівства. Це означає, наприклад, що в Карнаухівці, де мешкає приблизно 7 тисяч осіб, не буде селищної ради.

Селищна рада вже погодилась на самоліквідацію і перехід у старостівство. Тетяна Фріске з голови селищної ради стане виконуючою обов’язки старости. Староста – це виборна посада, і на місцевих виборах в 2020 році буде обрано нового старосту.

Під керівництвом старости буде відділ розвитку Карнаухівки з 7 посадовців. Відділ займатиметься пропискою мешканців, реєстром виборців, благоустроєм старостівства.

У Карнаухівці не буде окремого бюджету, який в 2019 році складав 15 мільйонів гривень. Натомість, як кажуть депутати, заплановано виділення в 2020 році 2 мільйонів гривень на питання благоустрою старостівства. Карнаухівка передає на баланс міста селищний клуб та бібліотеку.